NISSAN PATROL –SPRZEDANY/ PODSUMOWANIE

CHCIAŁBYM PODSUMOWAĆ CAŁĄ AKCJĘ/AUKCJĘ .

SUCHE FAKTY:

  • ILOŚĆ OSÓB KTÓRE BRAŁY CZYNNY UDZIAŁ                                                                                                                                                – 5
  • ILOŚĆ ZŁOŻONYCH I WAŻNYCH OFERT                                                                                                                                                            – 5
  • ILOŚĆ NIE WAŻNYCH OFERT-OSÓB WYKLUCZONYCH  Z AUKCJI                                                                                                                         – 4

Teraz podsumowanie okraszone emocjami i miotającymi mną różnymi szalonymi uczuciami :

– Już pierwsza, złożona  oferta,  (wieczorem – pierwszego dnia  !!!! ) \tak wywindowała  wartość  samochodu, – a do tego, prywatna rozmowa przeprowadzona z oferentem –  przywróciła mi wiarę w bezinteresowność ludzi, w istnienie tak niesamowicie szlachetnych i wielkodusznych osób, że musiałem przeprosić, przerwać  korespondencję  i mimo pisania na toughbooku – wytrzeć łzy wzruszenia płynące z policzków  wprost  na klawiaturę . Zacząłem zastanawiać się nad wcześniejszym zakończeniu aukcji  i ogłoszeniem zwycięzcy  ale…………. Pomyślałem, że ważna jest każda dodatkowa złotówka i powinienem dać innym szansę na pomoc i otwarcie serca dla potrzebujących.

Druga z wysokich ofert została złożona dnia następnego –  jednak  była niższa od tej, która wywołała tyle wzruszeń, powiadomiony o tym fakcie oferent natychmiast  podbił kwotę.  . I tutaj mógłbym opisywać  jak dłużyły się kolejne dni , godziny, minuty – gdy z przykrością musiałem  kolejnym, chętnym do pomocy, dziękować oraz  informować, że ich oferty są  zbyt niskie.

W każdym razie, gdy  ze względów zdrowotnych, byłem zmuszony skrócić  aukcję  do piątku 16.10.2020r – z  radością. przekazałem informacje o zwycięstwie nowemu właścicielowi. –

zwycięska oferta – opiewa na kwotę – 35 tyś zl.

W związku z tym łatwo policzyć jaką kwotę , zgodnie z moim oświadczeniem   otrzymał chory.- podpisanie umowy k-s oraz  przekazanie pieniędzy  –  odbyło się w dniu 18,10,2020 – w siedzibie firmy Wyprawa4x4 – w obecności świadków tj.właściciela firmy Krzysztofa Kylona Franciszewskiego, jego żony Kamili oraz Roberta Siwego Kosiarza – fundatora wciągarki’.

TUTAJ chcę także serdecznie podziękować wyżej wymienionym, za bezinteresowną pomoc jaką okazali mi w zorganizowaniu całego przedsięwzięcia  – kochani bez  Was to by  się nie udało.

Ze względu na zastrzeżenia dotyczące RODO – zarówno kupujący jak i przedstawiciel chorego  – z oczywistych względów nie wyrazili zgody na publikację danych.

Jednak nie byłbym sobą  gdybym nie uchylił rąbka tajemnicy –  gdyż uważam,  że tak wielkie serca, do tego skromne, nie chcące rozgłosu,  którzy na hasło „pomocy” – potrafili sięgnąć dwa razy do kieszeni – pierwszy aby rozeznać kwotę wejścia i  drugi aby wygrać aukcję.

Także za ich  zgodą  i wiedzą – uroczyście informuję  , że najwyższą ofertę  złożyli a co za tym idzie nowymi właścicielami nissana zostali , dziewczyna o włosach blond wraz ze swoim mężem – a,  że  nie chcą ujawniać swoich danych dodam, że są osobami znani i rozpoznawalni w świecie off-road – nie tylko warszawskim ale i ogólnopolskim.

Wielkie, przeogromne dzięki – . !!!!!!

Dla wszystkich, którzy szukają przygody poza utartymi szlakami…